مشاوره اولیه

وقت و دانش حرفه ای ما متعلق به شماست

متقاضی گرامی: پرسشها و دغدغه های شما در مسیر مهاجرت، تحصیل یا دیدار از کانادا برای ما اهمیت دارند و پاسخگویی دقیق و صحیح به آنها مستلزم صرف زمان و تمرکز ماست.  لطفا جهت تعیین وقت مشاوره  با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید. از همراهی و همکاری شما سپاسگزاریم.

تماس با واتس آپ (فقط برای پیام صوتی و یا نوشتاری): 09220093569

ایمیل: info@nobleimmigration.com

تماس تلفنی: 22579168

مشاوره های حضوری و تلفنی در دفتر ما با شخص وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو سازمان ICCRC انجام میشود و هزینه های آن به شرح زیر است:

مشاوره حضوری: 250 هزار تومان (یکساعت)

مشاوره تلفنی: 130 هزار تومان  (نیم ساعت)

پاسخ به پرسشهای فوری و کوتاه: 80 هزار تومان (15 دقیقه)

*در صورتیکه درخواست قبلی شما به اداره مهاجرت کانادا ریجکت شده است، توصیه می شود به صفحه ارائه درخواست ATIP جهت کسب اطلاعات مرتبط مراجعه بفرمائید.

آدرس:
تهران، خیابان دولت (شهید کلاهدوز)، قبل از بلوار کاوه (به سمت پاسداران)، نبش کوچه تراب، پلاک ۳۵۴، طبقه سوم، واحد ۷.

در صورت تمایل به ارزیابی شرایط شما به صورت رایگان فرم ارزیابی رایگان را تکمیل بفرمائید. متاسفانه به دلیل حجم زیاد فرمهای دریافتی، فقط با متقاضیان واجد شرایط تماس گرفته می شود.

جهت اطلاع از هزینه های تقریبی وکالت و سایر هزینه های مهاجرت به کانادا، به این صفحه مراجعه فرمائید.

به یاد داشته باشید که مهاجرت به کانادا، تحصیل در کانادا و یا دیدار از کانادا تصمیماتی مهم و پرهزینه هستند که ممکن است در اثر استفاده از خدمات مشاوره ای غیر حرفه ای، هزاران دلار به شما خسارت وارد کند و مدت زیادی از وقت گرانبهای شما را به هدر دهد. به یاد داشته باشید که هر بار که درخواستی را به اداره مهاجرت کانادا ارائه می کنید، تمامی سوابق این درخواست در اداره مهاجرت کانادا باقی می ماند و هر درخواست بعدی شما با اطلاعات ارائه شده در درخواست قبلی مقایسه میشود. بنابراین ارائه اطلاعات نادرست و خلاف واقع،  می تواند عواقب ناگواری در پی داشته باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه موضوع misrepresentation به این صفحه مراجعه بفرمائید.