.Your immigration is our responsibility. Your life is our passion 

متقاضی گرامی: پرسشها و دغدغه های شما در مسیر مهاجرت، تحصیل یا دیدار از کانادا برای ما اهمیت دارند و پاسخگویی دقیق و صحیح به آنها مستلزم صرف زمان و تمرکز ماست.  لطفا جهت تعیین وقت مشاوره  با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید. از همراهی و همکاری شما سپاسگزاریم.

تماس تلفنی: 22579167 و 22579168.

تماس با واتس آپ (فقط برای پیام های نوشتاری): 09220093569

ایمیل: info@nobleimmigration.com

مشاوره های حضوری و تلفنی در دفتر ما با شخص وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو سازمان ICCRC انجام میشود و هزینه های آن به شرح زیر است:

مشاوره حضوری: 400 هزار تومان (یکساعت)

مشاوره تلفنی: 250 هزار تومان (نیم ساعت)

مشاوره های فوری و ضروری: هزینه موردی اعلام میشود.

* لطفا توجه فرمائید که پاسخگویی به پرسشهای راهکاری با جزئیات، مرتبط با چگونگی دریافت ویزاهای مختلف و مراحل آن، فقط برای موکلین این دفتر امکان پذیر است.

***در صورتیکه درخواست قبلی شما به اداره مهاجرت کانادا ریجکت شده است، توصیه می شود به صفحه ارائه درخواست ATIP جهت کسب اطلاعات مرتبط مراجعه بفرمائید.

آدرس:
تهران، خیابان دکتر شریعتی- خیابان دولت (شهید کلاهدوز)، قبل از بلوار کاوه، نبش کوچه تراب، پلاک ۳۵۴، طبقه سوم، واحد ۷.

در صورت تمایل به ارزیابی شرایط شما برای مهاجرت یا تحصیل و یا سفر به کانادا،  فرم ارزیابی را تکمیل بفرمائید. متاسفانه به دلیل حجم زیاد فرمهای دریافتی، فقط با متقاضیان واجد شرایط تماس گرفته می شود.

جهت اطلاع از هزینه های تقریبی وکالت و سایر هزینه های مهاجرت به کانادا، به این صفحه مراجعه فرمائید.

به یاد داشته باشید که مهاجرت به کانادا، تحصیل در کانادا و یا دیدار از کانادا تصمیماتی مهم و پرهزینه هستند که ممکن است در اثر استفاده از خدمات مشاوره ای غیر حرفه ای، هزاران دلار به شما خسارت وارد کند و مدت زیادی از وقت گرانبهای شما را به هدر دهد. به یاد داشته باشید که هر بار که درخواستی را به اداره مهاجرت کانادا ارائه می کنید، تمامی سوابق این درخواست در اداره مهاجرت کانادا باقی می ماند و هر درخواست بعدی شما با اطلاعات ارائه شده در درخواست قبلی مقایسه میشود. بنابراین ارائه اطلاعات نادرست و خلاف واقع،  می تواند عواقب ناگواری در پی داشته باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه موضوع misrepresentation به این صفحه مراجعه بفرمائید.