مشاوره اولیه

به شما متقاضی عزیز توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی مطالب سایت را متناسب با نیاز و درخواست خود با دقت مطالعه بفرمایید، بی تردید پاسخ بخشی از پرسش های خود را با صرف وقت کم و بدون نیاز به مراجعه حضوری یا تماس تلفنی پیدا خواهید کرد. در صورتی که پس از مطالعه مطالب سایت نیاز به مشاوره حضوری برای کسب اطلاعات بیشتر و یا اقدام عملی برای تنظیم پرونده خود داشته باشید از دیدار شما خشنود خواهیم شد.

مهاجرت به کانادا، تحصیل در کانادا و یا دیدار از کانادا تصمیماتی مهم و پرهزینه هستند که ممکن است در اثر استفاده از خدمات مشاوره ای غیر تخصصی، صدها یا هزاران دلار به شما زیان و خسارت وارد کند و مدت زیادی از وقت گرانبهای شما را به هدر دهد. به یاد داشته باشید که هر بار که درخواستی را به اداره مهاجرت کانادا ارائه می کنید، تمامی سوابق این درخواست در اداره مهاجرت کانادا باقی می ماند و هر درخواست بعدی شما با اطلاعات ارائه شده در درخواست قبلی مقایسه میشود. بنابراین ارائه اطلاعات نادرست و خلاف واقع،  می تواند عواقب ناگواری در پی داشته باشد.

در صورت تمایل به رزرو وقت مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره تلفن  22579168 تماس بگیرید. در خارج از ساعتهای اداری می توانید زمان مشاوره را در تلگرام به شماره 09220093569  و یا به آدرس ایمیل info@nobleimmigration.com  ارسال بفرمائید.

مشاوره های حضوری و تلفنی در دفتر ما با شخص وکیل رسمی مهاجرت به کانادا و عضو سازمان ICCRC، خانم دکتر ناهید طباطبایی انجام میشوند.

جهت اطلاع از هزینه های تقریبی وکالت و سایر هزینه های مهاجرت به کانادا، به این صفحه مراجعه فرمائید.