مهاجرت به کانادا

[av_section min_height=’custom’ min_height_px=’350px’ padding=’default’ shadow=’no-border-styling’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=” bottom_border_style=” id=” color=’main_color’ custom_bg=” src=’http://www.nobleimmigration.com/wp-content/uploads/2017/11/iStock_000013787704Medium1.jpg’ attachment=’5091′ attachment_size=’full’ attach=’scroll’ position=’center center’ repeat=’stretch’ video=” video_ratio=’16:9′ overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=”][/av_section]

[av_section min_height=” min_height_px=’500px’ padding=’default’ shadow=’no-shadow’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=’scroll’ bottom_border_style=’scroll’ scroll_down=” id=” color=’main_color’ custom_bg=” src=” attach=’scroll’ position=’top left’ repeat=’no-repeat’ video=” video_ratio=’16:9′ video_mobile_disabled=” overlay_enable=” overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=”]
[av_textblock size=” font_color=” color=”]

مهاجرت به کانادا

هر ساله هزاران مهاجر از سراسر دنیا وارد خاک کانادا می شوند. کشور کانادا با پذیرش فرهنگهای مختلف و احترام به دینها، آئین ها و سنن های متفاوت فضای امنی فراهم می کند تا همه مردم دنیا با هر زمینه فرهنگی، قومی و دینی در آن احساس امنیت و آرامش کنند و احساس کنند که کانادا خانه دوم آنهاست و ارزشهای قومی و فرهنگی آنها مورد تأیید و احترام است.

در کانادا دو زبان رسمی فرانسه و انگلیسی زبان رسمی است، اما زبانهای کشورهای دیگر نیز بسیار رایج است. در کانادا کسی مشکل نژاد و رنگ پوست ندارد و همه به کانادایی بودن خود و مهاجر بودن خود افتخار می کنند. حق آزادی بیان توسط حکومت کانادا با دقت پاس داشته می شود و این آزادی جامعه را به سمت صلح و آرامش حرکت می دهد.

پوشش درمانی دولتی پوشش بسیار خوبی در ایالتهای مختلف دارد و مردم مجبور نیستند برای بستری در بیمارستان و خدمات پزشکی و درمانی هزینه ای به دولت بپردازند. شهرهای کانادا همواره در لیست بهترین شهرهای جهان از نظر کیفیت زندگی قرار می گیرند و کشور کانادا از نظر آمار جرم و جنایت نیز آمار بسیار پایینی در مقایسه با امریکا دارد. همچنین کانادا از نظر شاخص پیشرفت اجتماعی رتبه دوم و از نظر فرصتهای زندگی رتبه نخست را در میان تمامی کشورهای جهان دارد.

بر اساس آمار رسمی دولت کانادا، در سال 2015 تعداد 11670، در سال 2016 تعداد 6485 و در نه ماهه نخست سال 2017 تعداد 1530 ویزای مهاجرت برای ایرانیان صادر شده است.
[/av_textblock]
[/av_section]