دیدار از جاذبه های توریستی

[av_section min_height=’custom’ min_height_px=’450px’ padding=’no-padding’ shadow=’no-border-styling’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=” bottom_border_style=” id=” color=’main_color’ custom_bg=” src=’http://www.nobleimmigration.com/wp-content/uploads/2017/11/Quebec-Lower-Town-00236.jpg’ attachment=’5183′ attachment_size=’full’ attach=’scroll’ position=’center center’ repeat=’stretch’ video=” video_ratio=’16:9′ overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=”][/av_section]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=”]
[av_textblock size=” font_color=” color=”]

دیدار از جاذبه های توریستی

دیدار از جاذبه های گردشگری کانادا همواره یکی از انگیزه های رایج ایرانیان برای درخواست ویزای موقت سفر به کانادا محسوب می شود.

کانادا به عنوان دومین کشور پهناور دنیا، جاذبه های گردشگری فراوانی جهت جذب گردشگران و توریستها دارد. آبشار نیاگارا به عنوان پهناورترین آبشار جهان یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری این کشور محسوب می شود که هر ساله میلیونها گردشگر را به سمت خود جذب می کند. این آبشار در استان انتاریو و شهری با همین نام، شهر نیاگارا، واقع شده است و گردشگران امکان این را دارند که با کشتیهای مخصوصی تا پشت این آبشارها سفر کنند و از این منظره طبیعی بینظیر لذت ببرند.

پارک ملی بنف در قلب کوههای راکی در غرب کانادا و در استان آلبرتا واقع شده است و از جاذبه های طبیعی بینظیر کشور کانادا محسوب می شود. جواهر این پارک، دریاچهء لوئیز، دارای آب سبزرنگی است که در واقع منعکس کننده رنگ کوههای اطراف این دریاچه می باشد.

از دیگر جاذبه های کشور کانادا، برج معروف سی ان در شهر تورنتو است که 553 متر ارتفاع دارد و بلندترین برج دنیا محسوب می شود. در بالای این برج، گردشگران می توانند از صرف شام در رستوران گردان این برج لذت ببرند و از بالا از مشاهده شهر تورنتو بهره مند شوند.

شهر کبک سیتی یکی از قدیمی ترین شهرهای کانادا است و جزء آثار فرهنگی کانادا در یونسکو به ثبت رسیده است. در فصل تابستان، فستیوالها و جشنواره های هنری بسیاری در این شهر به اجراء در می آیند و به جاذبه های تاریخی این شهر اضافه می کنند. این شهر به داشتن موزه های تاریخی، رستورانهای جذاب همراه با جاذبه های فرهنگی و هنری بسیار شهرت دارد.

قسمت قدیمی شهر مونترال نیز از جذاب ترین بخشهای شهر مونترال و از جاذبه های مهم گردشگری کشور کانادا محسوب می شود. این بخش از شهر مونترال در کنار رود سنت لورن واقع شده است و همراه با کلیساها و ساختمانهای قدیمی که از شاهکارهای معماری محسوب می شوند هر ساله تعداد زیادی از گردشگران را به سمت خود جلب می کند.

پارک استنلی در شهر ونکور کانادا از جاذبه های گردشگری ایالت بریتیش کلمبیا محسوب می شود. این پارک با وسعت 405 هکتار در غرب مرکز شهر ونکور واقع شده است. اطراف این پارک توسط آب اقیانوس محاصره شده است و محل رویش درختان سدار قرمز و داگلاس است. داخل این پارک آکواریوم ونکور، دریاچه بیور و باغ رز واقع شده اند که به جاذبه های طبیعی این پارک اضافه می کنند.


[/av_textblock]
[/av_one_full]