خدمات مهاجرت به کانادا

[av_section min_height=’custom’ min_height_px=’350px’ padding=’default’ shadow=’no-shadow’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=” bottom_border_style=” id=” color=’main_color’ custom_bg=” src=’http://www.nobleimmigration.com/wp-content/uploads/2017/11/iStock_000013787704Medium1.jpg’ attachment=’5091′ attachment_size=’full’ attach=’scroll’ position=’center center’ repeat=’stretch’ video=” video_ratio=’16:9′ overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=”][/av_section]

[av_section min_height=” min_height_px=’500px’ padding=’default’ shadow=’no-shadow’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=’scroll’ bottom_border_style=’scroll’ scroll_down=” id=” color=’main_color’ custom_bg=” src=” attach=’scroll’ position=’top left’ repeat=’no-repeat’ video=” video_ratio=’16:9′ video_mobile_disabled=” overlay_enable=” overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=”]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

خدمات مهاجرت به کانادا

برنامه های گوناگونی برای مهاجرت به کانادا و دیدار موقت از کانادا وجود دارد اما هر کدام از این برنامه ها مناسب گروه خاصی از متقاضیان هستند. دفتر مهاجرتی نوبل در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، کارآفرینی و ایجاد کسب و کار و نیز از طریق برنامه های نیروی متخصص فدرال و استانی به متقاضیان در امر مهاجرت به کانادا مشاوره تخصصی ارائه می کند. همچنین به متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارند کمک می کند تا با دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود بتوانند ویزای تحصیلی خود را دریافت نمایند. کمک به متقاضیانی که برای دیدارهای توریستی و یا خانوادگی به کانادا می روند نیز از دیگر خدمات تخصصی دفتر مهاجرتی نوبل است.

جمع آوری اطلاعات کامل از ویژگیهای فردی و خانوادگی متقاضیان و اولویتهای مورد نظر آنان، همراه با دانش تخصصی در مورد معیارهای مورد نظر سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) در هر یک از برنامه های موجود مهاجرتی و دیدار موقت، نخستین گام در شروع یک تعامل موثر و موفق میان موکلین و وکیل مهاجرت محسوب می شود.

خدمات دفتر مهاجرتی نوبل با مشاوره تخصصی با موکلین و انجام مصاحبه اولیه که توسط شخص وکیل مهاجرت انجام می شود آغاز می شود. در این مشاوره اولیه اطلاعات فردی و خانوادگی موکلین جمع آوری می شود و به ابهامات کلی آنان پاسخ داده می شود. سپس شرایط متقاضیان مورد ارزیابی قرار می گیرد تا مشخص شود که احتمالا شرایط آنان با کدامیک از برنامه های مهاجرتی همخوانی و همسویی دارد. سپس گزینه های موجود در اختیار موکلین قرار می گیرد و نقاط مثبت و منفی هر برنامه به بحث و تبادل نظر گذاشته می شود. با انتخاب مناسبترین برنامه، کار جمع آوری مدارک جهت تنظیم و ارائه درخواست به اداره مهاجرت و شهروندی کانادا آغاز می شود.

یکی از خدمات دفتر مهاجرتی نوبل کمک به متقاضیانی است که قبلا درخواست آنان در زمینه مهاجرت، تحصیل و یا دیدار از کانادا توسط اداره مهاجرت کانادا مردود شده است. این دفتر با برخورداری از کادر متخصص خود و نیز با همکاری با مشاورین و وکلای مجرب در کانادا تلاش می کند تا دلیل رد درخواست گذشته این متقاضیان به دقت مشخص شود و در صورت امکان راهکارهایی را به این متقاضیان ارائه می کند تا با ارائه درخواست دیگری به هدف مورد نظر خود برسند.

[/av_textblock]

[/av_section]