امکانات اقتصادی

[av_section min_height=’custom’ min_height_px=’350px’ padding=’default’ shadow=’no-border-styling’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=” bottom_border_style=” id=” color=’main_color’ custom_bg=” src=’http://www.nobleimmigration.com/wp-content/uploads/2017/11/dreamstime_xl_16438958.jpg’ attachment=’5060′ attachment_size=’full’ attach=’scroll’ position=’center center’ repeat=’stretch’ video=” video_ratio=’16:9′ overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=”][/av_section]

[av_section min_height=” min_height_px=’500px’ padding=’default’ shadow=’no-shadow’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=’scroll’ bottom_border_style=’scroll’ scroll_down=” id=” color=’main_color’ custom_bg=” src=” attach=’scroll’ position=’top left’ repeat=’no-repeat’ video=” video_ratio=’16:9′ video_mobile_disabled=” overlay_enable=” overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=”]
[av_textblock size=” font_color=” color=”]

امکانات اقتصادی

برخورداری از امکانات اقتصادی بهتر همواره یکی از انگیزه های اصلی ایرانیان برای مهاجرت به کانادا بوده است.

کانادا یازدهمین قدرت برتر اقتصاد جهانی است. این کشور در سازمان تجارت جهانی و کشورهای عضو گروه هشت عضویت دارد و صاحب یکی از با ثبات ترین اقتصاد های جهانی محسوب می شود. اقتصاد کشور کانادا با ایالت متحده امریکا همکاری نزدیکی دارد، اما در مقایسه با این کشور به عدالت اقتصادی میان شهروندان خود بیشتر اهمیت می دهد.

بیشتر اقتصاد کانادا حول محور ارائه خدمات می چرخد، اما در حوزه های دیگر مانند نفت و گاز، ساخت اتومبیل و هواپیما، ماهیگیری و صنعت هم سرمایه گذاریهای کلانی صورت گرفته است. نرخ بیکاری در کانادا در حال حاضر حدود 6 درصد است. هزینه زندگی در کانادا در مقایسه با دیگر کشورهای عضو گروه هشت پایین تر است و از این نظر کانادا کشوری مقرون به صرفه و قابل زندگی (affordable) برای طبقه متوسط مردم محسوب می شود.

برای ایرانیانی که در دانشگاههای کانادا در رشته های مهندسی و یا پزشکی تحصیل کرده اند، موقعیتهای شغلی بهتر و با حقوق بالا همواره جذاب بوده است. برای صاحبان بیزینس و سرمایه گذاران و کارآفرینان، ثبات اقتصادی در کانادا همراه با قدرت دلار کانادا فرصت خوبی است که از بازگشت سرمایه خود اطمینان حاصل کنند.
[/av_textblock]
[/av_section]